Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Bord / Soffbord 10693282



*

nr 1069 3282


Soffbord

1950-tal, hylla i rotting, 'KT No14', längd: 99 cm, djup: 51 cm, höjd: 55 cm


Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 november 2016
kl 20:42:54


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
13/11 18:37:50 1      500 kr
13/11 21:50:08 2      600 kr
14/11 00:43:02 3      700 kr
14/11 17:36:58 4      900 kr
14/11 18:49:59 5      1.000 kr
14/11 19:46:08 2      1.100 kr
14/11 19:57:16 5      1.200 kr
14/11 19:58:21 5      1.300 kr
14/11 19:58:27 2      1.300 kr
14/11 19:58:27 5      1.300 kr (Budbetjänt)
14/11 19:58:44 2      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 14 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hylla i rotting rökbord soffbord
  • 8310 Rökbord
    Ek, kopparskiva. Diameter: 60 cm, höjd: 66 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:55
  • 8114 Rökbord
    Funkis, Intarsia. Bredd: 257 cm, djup: 57 cm, höjd..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:53
  • 8144 Soffbord
    Glas/Krom. Bredd: 120 cm, djup: 120 cm, höjd: 51 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:15
  • 1006 Soffbord
    Josef Frank (1885-1967), Österrike. "Diplomat", Fi..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:25
  • 7177 Soffbord
    Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:44
  • 8200 Soffbord
    rutsikt, trä, med detaljer i metall. Bredd: 130 cm..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:55




Ladda ner broschyr